LIFE & BUSINESS COACHING

Rozwój osobisty kluczem do osiągania celów w biznesie i życiu prywatnym

poziom.png
prawo.png

Dlaczego?

W dzisiejszych czasach, gdy jedyną pewną rzeczą jest permanentna zmiana, bombardowani tysiącami terabajtów informacji potrzebujemy zweryfikować, a czasami zbudować od nowa lepszą, skuteczniejszą strategię działania, by zachować swą efektywność szefa, menadżera, pracownika, lidera, czy po prostu Człowieka.
Zmienność otoczenia, czyli dzisiejszy świat VUCA (Volatility, Uncertainty, Compelxity, Ambiguity) wymaga od nas elastyczności, otwartości na różnorodność i szybkiego dostosowania.
Coaching jest niezwykle skutecznym narzędziem wspierania rozwoju osobistego i zawodowego.

prawo.png

Po co?

Odnajdziesz swój życiowy cel i przejmiesz kontrolę nad swoim życiem. 
Nauczysz się wyznaczać i miarować cele, czyli skutecznie spełniać swoje marzenia.
Wzmocnisz swoje poczucie wartości i wewnętrzną pewność siebie. 
Odkryjesz pasję i wewnętrzną motywację do działania. 
Będziesz bardziej skuteczny w realizowaniu planów zawodowych i prywatnych.
Rozwiniesz zdolności przywódcze i managerskie oraz interpersonalne.
prawo.png

Jak?

Do coachingu podchodzę w sposób holistyczny: zajmuję się nie tylko umysłem, ale zwracam także uwagę na duchowość i kondycję fizyczną naszych klientów. Staram się, by zmiana dokonywała się na trzech poziomach: zachowań, myśli i emocji; by była trwała i dotyczyła przekonań, wartości i tożsamości.
Korzystam z różnych technik i narzędzi coachingowych, tak by skutecznie osiągnąć zamierzone efekty (business & life coaching, mentoring, coaching skoncentrowany na rozwiązaniach, analiza transakcyjna, elementy psychodramy, coaching prowokatywny, trans hipnotyczny, tzw. mocne pytania, kognitywistyka, etc)

Proponuję indywidualne 60-90 minutowe sesje.